Parduoda Kita (žemė), C.A.Rosetti, Tulcea, Rumunija, C.A. Rosetti, Tulcea, Romania, Europa

Parduoda - Cod. 39229

  • Tipologija: Kita (žemė)
  • Sritis: 68.38 m²
  • Kambariu skaicius: 10
  • Valstybe: 1

Bendrovė, kuriai pagal koncesijos sutartį 45 metams (2007–2052 m.) Priklauso 736 ha (1,819 akrų) žuvų tvenkinių, įsikūrusi nepaprastajame Dunojaus deltoje, įtekančioje į Juodąją jūrą, esančią SE Europoje, Rumunijoje, turinčią puikų turizmo potencialą, bet taip pat ir žuvininkystės ir žemės ūkis, ieškantys investuotojo, vystytojo ar asocijuotojo asmens.
Taip pat siūlome 10% komisinį atlyginimą, jei rekomenduosite potencialų pirkėją.
Mūsų įmonė turi: nekilnojamojo turto sutartį, susijusią su ilgalaikiu turtu, pavyzdžiui, 10–20 m pločio ir 13 km ilgio kanalų statyba ir užtvankų statymas, įvairaus pločio ir tokio paties ilgio banglenčių užtvankų statyba, kurios savo ruožtu soroduoja maždaug 650 nendrių platformą. hektarų.
Mūsų pasiūlymas investuotojui būtų unikalus turizmo projektas Europoje, kurio tikslas - sukurti turistinį „viskas įskaičiuota“ kurortą su 1000 lovų plūduriuojančiuose namuose, pastatytuose tiesiai ant žvejybos ir navigacijos kanalų.
Įrengę visą turistams skirtų paslaugų infrastruktūrą, kelionių organizatoriai, reklamuodami tarptautinio turizmo pasiūlą, reklamuodamiesi per didžiausias kelionių agentūras, per visą sezoną užims net 6 mėnesius, o laimingų turistų bus daug, todėl greitai grįš investicijos.
Kartu su turizmo projektu gali plėtoti akvakultūros ir žemės ūkio šakas. Dėl didėjančių jaunų žuvų skaičiaus, retų varlių, pavadėlių ir pramoninių augalų rūšių augimo metinės pajamos gali siekti daugiau nei 10 milijonų eurų.
Parduodame koncesiją ir žemės nuosavybę turinčią įmonę per pusę turto vertės, nes trūksta lėšų ir patirties turizmo srityje.
M

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB