Parduoda Žemė statyboms vystyti, Timisoara, Timiş, Rumunija, Timisoara, Ghiroda - Padurea Verde

Parduoda - Cod. 28328

  • Tipologija: Žemė statyboms vystyti
  • Sritis: 64000 m²
  • Kambariu skaicius: -
  • Valstybe: 64000

Investavimo galimybė - žemės sklypas puikiai gyvenamajame rajone prie
"Green Forest" - Timisoara - Puiki vieta ir kaina


apie siūlomą vietą

64.000 m2 (6,4 ha) žemės sklypas gyvenamųjų namų plėtros, netoli "Padurea Kyšulys" (Green Forest) - Timisoara, puikus unikalaus gyvenamojo ploto plėtra: geras susisiekimas į Timisoara miesto centro, žiedinio kelio, kelių ir oro uosto; Autobusų stotis arti; graži aplinka ir didžiausias miesto poilsio zona šalia (zoologijos sodas, Kaimo muziejus, dviračių trasos miške, jojimo, ir tt).
Turima paviršius yra dar didesnis. Mes galime rekomenduoti taip pat įmonėms patirtį gyvenamųjų plėtros paslaugų (architektūros, statybos ir tt)

dabartinės kainos

Kūrimo miesto planas leidžia didžiausių 4 lygis pastatų šioje vietoje statyti. Tai reiškia, čia galima statyti aplink 64.000 m2 naudingo paviršiaus. Šiuo metu už gerą statybos kaina, Timisoara, yra apie 500 EUR / m2, o pardavimo kaina yra apie 900 EUR / m2.
Pardavimo kaina šioje žemėje 15 EUR / m2 tiesiai iš savininko. Oficialus įvertinimas šioje žemėje 35 EUR / m2 (sandorio mokesčiai bus skiriamas šiame lygmenyje).

apie Timisoara
Timišoara yra neoficialaus kapitalo istorinio regiono Banat (vakarų Rumunija).
Tai buvo pirmasis miestas Europoje gatvių apšviesti elektros šviesos, 1884 ir tai yra ta vieta, kur revoliucija prieš komunistinio režimo pradėjo Rumunijoje 1989 m.
Šiandien yra didžiausias miestas Rumunijoje, kuri turi tiesioginį ryšį su Europos greitkelių tinklas.
Timišoara yra antras miestas Rumunijoje, kalbant apie ekonominę plėtrą (IT, automobilių ir daugelio kitų sričių) ( "Continental AG", "Nokia", "Linde Group", Dräxlmaier, Mahle, FM Logistic, Dunca Expeditii, Nestlé "SCA Packaging", CONTITECH, Flextronics Procter & Gamble "," Smithfield Foods "," Accenture "," Bosch "," KPMG, ir daugelis kitų)
Timišoara turi keturis svarbius universitetuose.
Miestas turi nuoseklų mažmeninės prekybos tinklą ( "Auchan", Kaufland, Careffour, Billa, Profi, Penny Mertro, Adresai, DM, Decathlon, Dedeman, Hornbach, Baumax, Praktiker), du dideli prekybos centrai su įvairių svarbių tarptautinių prekinių ženklų, o kitos dvi centrai pagal statyba.
Timišoara taip pat turi daug kultūros įstaigų ir renginių. Timišoara taip pat yra kandidatas mieste (dabar trumpojo sąrašo) tapti Europos kultūros sostine 2021.
Tai žmonėms iš daugelio apskričių iš vakarų Rumunijoje atrakcija, ir ne tik.
Daugiakultūris, kultūrų ir daugiatautė
Timišoara turi 55 poziciją Pasaulio viršuje, pagal piliečio gyvenimo kokybę, kurią numbeo.com, prieš Londono, Paryžiaus ar Tokijuje :)).

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB